HomeShopAfricabAfricab Liper High Bay LED Light 200W LPHB-200D01
Africab Liper High Bay LED Light 200W LPHB-200D01
SKU:LPHB-200D01
Brand:Africab
In Stock
Sh 321,626
The Liper High Bay LED Light LPHB-200D01 (200W) provides high brightness and wide coverage for industrial and commercial spaces. It is built for durability, energy efficiency, and reliable long term o…
Wishlist
Add to Compare
Categories:Africab Hibay LightTag:Africab Brand: Africab
AFRICAB
AFRICAB
Share:
Report Abuse
  • Description
  • Shipping
  • Specifications
  • Reviews (0)
  • Questions & Answers
  • Vendor Info
  • More Products
  • Product Enquiry
The Liper High Bay LED Light LPHB-200D01 (200W) provides high brightness and wide coverage for industrial and commercial spaces. It is built for durability, energy efficiency, and reliable long term operation in demanding environments.
Maker
Model
LPHB-200D01
Reviews
There are no reviews yet.
Be the first to review “Africab Liper High Bay LED Light 200W LPHB-200D01” Cancel reply
Your email address will not be published. Required fields are marked *
Loading...
Vendor Information
  • Store Name: AFRICAB
  • Vendor: AFRICAB
  • No ratings found yet!
  • Add to Compare
    Wishlist
    Africab Liper 300W Warm LED Flood Light Tanzania
    AfricabFlood Light
    Sh 786,782
    Add to cart
    Africab Chandelier Iron+Glass black+gold color E27*12 close glass
    AfricabChandeliers
    Add to cart
    Africab Bulb LED T80 15W 6500k white B22
    AfricabBulbs
    Africab Smart Switch 4 Gang 1 Way Black AF-WIFI-04-BK
    AfricabSwitch Smart Series
    Africab Liper Twin LED 2Ă—8W Warm Tube Light Tanzania
    AfricabFitting Tubes
    Africab Gold Pendant Lamp Glass E27 Tanzania
    AfricabHanging Light
Product Enquiry
Please Login to make enquiry about this product
Login
Related products
    Africab 1.5 Inch Silver Screw
    AfricabHardware
    Africab 1.5 Inch Silver Screw
    Africab DA Series Grey 1 Gang 2 Way Switch DA2212 GY
    AfricabSwitch Da Series