HomeShopPowerEVI PowerEVI Power EP-UPS2000UU2IE2-UK
EVI Power EP-UPS2000UU2IE2-UK
SKU:EP-UPS2000UU2IE2-UK
Brand:EVI Power
In Stock
Sh 549,585
Wishlist
Add to Compare
Category:EVI PowerTag:EVI Power Brand: EVI Power
NTX
NTX
Share:
Report Abuse
  • Description
  • Shipping
  • Specifications
  • Reviews (0)
  • Questions & Answers
  • Vendor Info
  • More Products
  • Product Enquiry
Maker
EVI Power
Model
EP-UPS2000UU2IE2-UK
VA Rating
2000VA
Power Rating
1200W
Input Voltage
2000V
Warranty
2 Year Warranty
Category
UPS – Offline
Reviews
There are no reviews yet.
Be the first to review “EVI Power EP-UPS2000UU2IE2-UK” Cancel reply
Your email address will not be published. Required fields are marked *
Loading...
Vendor Information
  • Store Name: NTX
  • Vendor: NTX
  • No ratings found yet!
  • Add to Compare
    Wishlist
    Placeholder
    ADATA
    ADATA 1x32GB DDR5-4800 (PC5-38400) SO-DIMM for Laptop
    Sh 1,559,547
    Add to cart
    EVI Power EP-UPS10000P11OR
    EVI Power
    EVI Power EP-UPS10000P11OR
    Add to cart
    Goodwe ET Series 100kW Hybrid inverter, High Voltage, 8 MPPTs, 5 Year Warranty (10 Year with Goodwe Battery)
    GoodWe