No products in the cart.
Tronic Adapter Plug EU KR 2PIN 4.8MM 16A 250V
Sh 11,151
Model No.: AD 1012 Plug type: EU Plug Socket Type: Universal Material: Fireproof PC, Copper Max Output Voltage: 250V Max Output Current: 16A 2500W Color: White + Grey
- Description
- Shipping
- Specifications
- Reviews (0)
- Questions & Answers
- Vendor Info
- More Products
- Product Enquiry
Model No.: AD 1012 Plug type: EU Plug Socket Type: Universal Material: Fireproof PC, Copper Max Output Voltage: 250V Max Output Current: 16A 2500W Color: White + Grey
| Maker | Tronic |
|---|---|
| Model | AD 1012 |
| Product Type | Power Adapters & Chargers |
| Voltage | 250V |
| Current | 16A |
| Power Consumption | 2500W |
| Colour | White |
| Detection Range | 8M |
Be the first to review “Tronic Adapter Plug EU KR 2PIN 4.8MM 16A 250V”
Loading...
Vendor Information
- Store Name: TRONIC
- Vendor: TRONIC
- No ratings found yet!
















Reviews
There are no reviews yet.