No products in the cart.
Tronic Consumer Unit 12 Ways Single Phase Complete With Isolator
Sh 253,287
Additional Information Colour Grey No. of Outgoing 14 Way Busbar Rated Current 100AMP Isolator 100 Amps + 12 MCB Rated Voltage AC 220-240V 50Hz Warranty 1 Year Application Home use
- Description
- Shipping
- Specifications
- Reviews (0)
- Questions & Answers
- Vendor Info
- More Products
- Product Enquiry
Additional Information Colour Grey No. of Outgoing 14 Way Busbar Rated Current 100AMP Isolator 100 Amps + 12 MCB Rated Voltage AC 220-240V 50Hz Warranty 1 Year Application Home use
| Maker | Tronic |
|---|---|
| Model | DB HA14-12 |
| Product Type | Distribution Board |
| Voltage | 220-240V |
| Current | 100A |
| Power Consumption | 12 W |
| Colour | Grey |
| Detection Range | 12 M |
Be the first to review “Tronic Consumer Unit 12 Ways Single Phase Complete With Isolator”
Loading...
Vendor Information
- Store Name: TRONIC
- Vendor: TRONIC
- No ratings found yet!


















Reviews
There are no reviews yet.