No products in the cart.
Tronic Grey – 1 Gang 2 Way Switch
Sh 7,965
Tronic 1 gang 2 way switch in white has smooth edges to fit into the modern style of ones home or office. Specifications: Colour:Â Grey Amps: 16Amps Voltage: AC 220 – 240V Dimension: Height 90mm x Widt…
- Description
- Shipping
- Specifications
- Reviews (0)
- Questions & Answers
- Vendor Info
- More Products
- Product Enquiry
Tronic 1 gang 2 way switch in white has smooth edges to fit into the modern style of ones home or office. Specifications: Colour:Â Grey Amps: 16Amps Voltage: AC 220 – 240V Dimension: Height 90mm x Width 90mm Material: Bakelite Warranty: 1 Year
| Maker | Tronic |
|---|---|
| Model | TS 5112-GY |
| Voltage | 240V |
| Current | 16A |
| Power Consumption | 2 W |
| Colour | Grey |
| Certification | Ce |
| Detection Range | 90M |
| Applications | Commercial Buildings |
Be the first to review “Tronic Grey – 1 Gang 2 Way Switch”
Loading...
Vendor Information
- Store Name: TRONIC
- Vendor: TRONIC
- No ratings found yet!














Reviews
There are no reviews yet.