No products in the cart.
Tronic Retro T30 60W E27 (Screw) Dimmable Bulb
Sh 12,744
60W T30 Retro Bulb 2000K Dimmable 230-260 lumen E27 AC 220-240V 50Hz 185MM
- Description
- Shipping
- Specifications
- Reviews (0)
- Questions & Answers
- Vendor Info
- More Products
- Product Enquiry
60W T30 Retro Bulb 2000K Dimmable 230-260 lumen E27 AC 220-240V 50Hz 185MM
| Maker | Tronic |
|---|---|
| Model | LR T930-10 |
| Product Type | Retro Bulb |
| Voltage | 220-240V |
| Current | 27 A |
| Power Consumption | 60W |
| Certification | Ul |
| Detection Range | 185M |
Be the first to review “Tronic Retro T30 60W E27 (Screw) Dimmable Bulb”
Loading...
Vendor Information
- Store Name: TRONIC
- Vendor: TRONIC
- No ratings found yet!
















Reviews
There are no reviews yet.