No products in the cart.
| Maker | CTM |
|---|---|
| model | CTM > Wall Tiles |
| Dimensions | 200 mm x 600 mm |
| Thickness | 0.0 mm |
| Material | Stone and Glass |
| Finish | Matt & Shiny |
| Colour | Other |
| SQM per Box | 0.0 |
| Tiles per Box | 0 |
| Application | Indoor Wall |
| PEI Rating | 3 |
| Quality | A-Grade |
| Product Type | Wall Décor Tiles |
| Suitable Rooms | Bathrooms, Kitchens, All Living Rooms |
| Recommended Adhesive | Superior |
| Recommended Grout Colour | Light Grey |
| Tile Spacing | 2 – 3 mm |
| Tile Faces | 1 |
Be the first to review “CTM Viena Marron Decor Ceramic Wall Tile – 200 x 600mm”
Loading...
Vendor Information
- Store Name: CTM
- Vendor: CTM
- No ratings found yet!

















Reviews
There are no reviews yet.